profesjonalne projekty wnętrz

Zaufało nam już ponad 2500 klientów

Jesteśmy Grupą Projektową, stworzoną przez absolwentów Akademii Sztuk Pięknych oraz architektury wnętrz z olbrzymim doświadczeniem projektowym. Projektantem prowadzącym jest Anna Dutko, od 1997 r. specjalizująca się w projektowaniu kuchni i łazienek oraz salonów.

Zaufało nam już ponad 2500 Klientów. Każdy projekt, nawet ten najbardziej nietypowy, wykonujemy i przedstawiamy w formie profesjonalnej wizualizacji, która pozwoli Ci dokładnie zobaczyć, jak będzie wyglądało Twoje wnętrze. Dzięki nowoczesnym narzędziom projektanckim, każdy projekt pomieszczenia możesz oglądać pod dowolnym kątem – zupełnie, jakbyś tam był!

JESTEŚMY

 • kreatywni, ale nie zapominamy o funkcjonalności,
 • elastyczni, ale trzymamy się najlepszych praktyk i standardów,
 • otwarci na różne opcje, ale skupieni na realizacji najlepszej,
 • zaangażowani – priorytetem jest jakość, a ta wymaga zaangażowania,
 • empatyczni – słuchamy i pytamy, aby zaprojektować wnętrze idealne dla Ciebie,
 • cierpliwi – nie chodzimy na skróty,
 • terminowi – ponieważ Twój czas cenimy tak samo, jak własny,
 • godni zaufania – do czego zobowiązuje nas marka i wrodzona solidność.

 

DZIAŁAMY

 • profesjonalnie – blisko 20 lat w branży zobowiązuje,
 • odpowiedzialnie – Twoje wnętrza mają być funkcjonalne, estetyczne, ale i bezpieczne,
 • precyzyjnie – pomiary i projekty wykonujemy co do milimetra, aby jak najmądrzej zaaranżować przestrzeń.

 

PROJEKTUJĄC DOSTOSUJEMY SIĘ
DO TWOJEGO TEMPERAMENTU

 • jeśli nie masz konkretnej wizji pomieszczenia – możesz całkowicie zdać się na nas i zaufać naszemu gustowi, a później wnieść swoje sugestie,
 • jeżeli częściowo wiesz, jak ma wyglądać pomieszczenie – możemy razem podejmować decyzje,
 • jeśli masz już konkretną wizję – wprowadzimy ją w życie zgodnie z wytycznymi.

TWOJE KORZYŚCI

 • gwarancja indywidualnego podejścia – każde wnętrze zaprojektujemy dokładnie „pod” Ciebie,
 • oszczędność czasu – projekt bez wychodzenia z domu,
 • oszczędność pieniędzy – nie płacisz projektantowi za czasochłonny dojazd, a tylko za przygotowanie projektu,
 • oszczędność na przeróbkach instalacji, płytek itp. – dopasujemy projekt do istniejących instalacji,
 • swoboda wyboru – sam wybierasz kolory i materiały,
 • precyzja i brak niespodzianek przy montażu – projekt uwzględnia układ płytek i instalacji dla ekipy budowlanej,
 • kompleksowość – na życzenie wycenimy realizację projektu w wybranej przez Ciebie firmie, możemy też przeprowadzić projekt przez fazę realizacji, a Ty… odbierzesz gotowe wnętrze,
 • doskonała podstawa – nasz projekt i specyfikacja to idealna baza do uzyskania wyceny w dowolnym wybranym przez Ciebie salonie meblowym,
 • elastyczność – projekt możesz modyfikować
 • gwarancja jakości – mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży projektowej, więc wiemy, jak ważna jest jakość i solidność,
 • szybka i efektywna komunikacja e-mail, telefoniczna,
 • dobre samopoczucie w pięknym, nowym, funkcjonalnym wnętrzu.

NASI PARTNERZY

OPINIE KLIENTÓW

Zleciłem projekt oraz wykonanie kuchni w moim mieszkaniu. Współpraca była bardzo udana i profesjonalna. Dla mnie najważniejsza była funkcjonalność, dla mojej żony estetyka. Udało się to pogodzić i zrealizować w 100%.Projektantka była otwarta na nasze sugestie, uwzględniła wszystkie nasze uwagi i potrzeby, wykazała się kreatywnością i dobrym smakiem. Projekt był bardzo czytelny, projektantka doskonale zrozumiała nasze potrzeby. Wszelkie prace od projektu, przez wskazanie rzetelnego wykonawcy, po dozór wykonawczy odbyły się terminowo, solidnie, bez żadnych niespodzianek i dodatkowych kosztów. Projektantka była też dyspozycyjna. W każdym momencie bez problemu mieliśmy z nią kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty. Polecam

Andrzej, 46 lat manager, Opole

Musiałem bardzo szybko i jak najtaniej wyremontować mieszkanie, które wynajmuję. Aby kolejny wynajem był bardziej intratny, nadszedł czas na podwyższenie standardu mieszkania. Czas gonił, bo każdy tydzień przestoju to straty. Zleciłem Annie Dutko projekt oraz nadzór nad pracami ekipy remontowej. Projekt powstał błyskawicznie, następnego dnia po pomiarze, podczas którego wspólnie z projektantką omówiliśmy koncepcję prac i zmian. Remont zakładał wyburzenie ścian, przesunięcie ich, przesunięcie drzwi, luksfery dla rozświetlenia przestrzeni. Z jednopokojowej kawalerki z otwartą kuchnią powstało mieszkanie 2-pokojowe, z wyodrębnioną kuchnią, przeznaczone dla przynajmniej dwóch niezależnych osób lub par. Projektantka zadbała, aby materiały użyte do remontu były dobre gatunkowo, ale też z niższej półki cenowej, co było dla mnie bardzo ważne. Powstało praktycznie nowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie. Wzrosła też jego wartość, a więc potencjalny zysk przy sprzedaży w przyszłości. Polecam współpracę z Anną Dutko i CzasNaProjekt.pl.

Krzysztof, 39 lat kierowca, Poznań

Chciałam serdecznie podziękować za projekt kuchni wykonany dla nas. Już kilka lat pracując w swoim kuchennym królestwie cieszę się z funkcjonalności, praktyczności i estetyki. Współpraca z Panią była czystą przyjemnością dla całej rodziny. Uwzględniła Pani nasze potrzeby i sugerowała korzystne rozwiązania wynikające z wiedzy i wielu lat praktyki w tej branży. Kuchnia jest przystosowana nie tylko dla osób dorosłych, ale również dla dzieci: funkcjonalne szuflady, półeczki, bezpieczne uchwyty , wygodne i estetyczne wykończenia. Dziękujemy serdecznie i nie omieszkamy skorzystać z Pani usług wkrótce, gdy będziemy budować nasz nowy większy dom z wymarzoną kuchnią z wyspą. Mam nadzieję, że innym klientom sprawia Pani tyle samo radości, co nam.

Maria, 43 lata, dyrektor, Łódź

Dzięki projektowi zamówionemu w CzasNaProjekt.pl mam nowoczesne, estetyczne i użyteczne meble w kuchni, łazience, przedpokoju, salonie i gabinecie. Jednak wyobraźni Pani Anny Dutko zawdzięczam znacznie więcej: mądre przeprojektowanie i nowa aranżacja układu ścian, zaproponowanego pierwotnie przez dewelopera, spowodowała, że mieszkanie stało się dużo bardziej przytulne, ustawne, doświetlone i funkcjonalne. Dziękuję i szczerze polecam!

Maciej, 34 lata, przedsiębiorca, Wrocław

Ustalone obowiązki projektowe, również te, które stwarzały dodatkowe problemy (ujawniane w czasie wykonywania poszczególnych prac remontowych w 40-letnim budynku wielorodzinnym), oceniam w najwyższym stopniu pozytywnie! Wydane finanse na ten cel w pełni zadawalają zleceniodawcę, a szczególnie osobę „urzędującą” w kuchni, czyli żonę. Dziękuję.

Andrzej, 62 lata, emerytowany wojskowy, dolnośląskie

Parę słów od serca: Pracowałam z Anią 4 lata. Praca z nią to sama przyjemność. Jest osobą ambitną, wykształconą, z wysoką kulturą osobistą oraz ze znakomitym doświadczeniem. Zaprojektowała tysiące kuchni i łazienek. Umie słuchać, doradzać i rozmawiać z klientem. Projektuje pomieszczenia funkcjonalne i praktyczne. Posiada największą umiejętność potrzebną w dzisiejszych życiu, jaką jest praca pod presją czasu. Szybko, ale i dokładnie wykonuje projekty. W trzy dni od pomiaru na biurko trafia zamknięty projekt. Po montażach zawsze słyszałam od klientów, że mają wspaniałą, przepiękną i funkcjonalną kuchnię, a taki projektant to skarb.

Małgorzata, 42 lata, handlowiec , Wrocław

No i siedzę sobie w mojej wymarzonej kuchni. Jest bardzo funkcjonalna, kolorystyka optymistyczna, zwłaszcza cieszy w szare, pochmurne dni. Pani projektant przekonała mnie do zmiany kolorów. Każdy wiek ma prawo do radości (mam 70 lat). Przekonała mnie również do zmywarki, choć nie chciałam o niej słyszeć. Uważałam, że naczyń mam już coraz mniej, z kuchni na co dzień korzystają tylko 2 osoby, a ja i tak coś muszę robić. Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki. Idealny model, dostosowany do naszych potrzeb, także dobrała projektantka . Po roku korzystania z mojej całkowicie nowej kuchni (wymieniłam wszystkie sprzęty na nowe i nawet instalację elektryczną) zachwycam się nią codziennie i już kilka razy dziękowałam za tak profesjonalne i perfekcyjne podejście do starszych osób. Nie mówię już o tym, jak świetnie radzi sobie z montażystami i ekipą remontową.

Michalina,70 lat, gospodyni , Kłodzko

Pani Ania z CzasNaProjekt.pl projektowała naszą pierwszą kuchnię. Było to nie lada wyzwanie. Jak cały świat, tak ważny dla gospodyni, zmieścić na kilku metrach kwadratowych? Wiedziałam, że trzeba to zrobić z głową – im mniej miejsca, tym bardziej liczy się doświadczenie i inwencja projektanta. Panią Anię polecili mi znajomi. Ich kuchnia bardzo mi się spodobała, miała w sobie „to coś”. Pierwsze spotkanie pokazało, że mam do czynienia z osobą konkretną i kompetentną. Moje oczekiwania i pomysły pani Ania przełożyła na język projektu, a jej cenne uwagi i podpowiedzi pozwoliły mi doprecyzować i nazwać moje oczekiwania. Fachowa pomoc w doborze kolorystycznym, sugestie co do wyboru mebli a także późniejsza pomoc w kwestiach technicznych podczas montażu pokazały, że na tego projektanta zawsze można liczyć. Kuchnia sprawuje się dobrze, meble polecone przez firmę są solidne i dzielnie znoszą trudy dnia codziennego. Funkcjonalność kuchni oceniam bardzo wysoko, został wykorzystany każdy jej zakamarek. Podczas poczynań kulinarnych nie do przecenienia jest układ niezbędnych sprzętów i mebli, dostosowany do procesów technologicznych – ergonomia naprawdę ułatwia życie! Po pełnej satysfakcji współpracy „kuchennej” postanowiliśmy skorzystać z usług pani Ani przy remoncie łazienki. Także małej i wymagającej dobrego pomysłu. W chwili obecnej jesteśmy na etapie prac wykończeniowych. Ze spokojnym sumieniem polecamy usługi CzasNaProjekt znajomym i rodzinie. Warto zainwestować w dobry projekt i fachowe doradztwo.

Dominika 51 lat, pielęgniarka, Wrocław

Z panią Anną Dutko współpracujemy od 2001 roku, gdy zdecydowałam przeprowadzić remont i zmianę wystroju domu. Od tego czasu kilkakrotnie korzystałam z Jej pomocy w bardzo szerokim zakresie: projektu zabudowy kuchni, projektu łazienek, stworzenia wizji przebudowy domu, doboru materiałów, wprowadzenia elementów wykończeniowych. Bardzo cenna jest dla mnie wiedza i doświadczenie pani Anny - potrafi wskazać najbardziej funkcjonalne rozwiązania, ma ogromne rozeznanie w ofercie rynku, chętnie dzieli się pomysłami i sugestiami. Jednocześnie jest bardzo uważna na oczekiwania klientów i potrafi przekuć je w spójne rozwiązania. Pani Anna 13 lat temu zaprojektowała kuchnię oraz część dzienną mojego domu - do dnia dzisiejszego wnętrza te cieszą moją rodzinę i gości oraz dają możliwość wprowadzania kolejnych zmian. Bardzo cenię poczucie humoru pani Anny, Jej dystans do siebie i własnej pracy. Serdecznie polecam jako sympatycznego i kompetentnego fachowca!

Kaja 35 lat, psycholog Wrocław

Pani Anna Dutko podjęła się zaprojektowania wnętrz w przebudowywanej siedzibie mojej firmy oraz opracowania wizji wystroju i wykończenia w realizowanym przez nas budynku biurowo -usługowym. Na każdym etapie prac, mogliśmy liczyć na rzetelną współpracę, kreatywność i elastyczność pani Anny. Zaproponowane przez Nią rozwiązania bardzo dobrze się sprawdzają - powstała przestrzeń jest przyjazna, funkcjonalna i pozwala w pełni koncentrować się na naszej pracy.

Krzysztof 35 lat, informatyk

Ania?? dużo by mówić więc będę się streszczać:).Pracowałyśmy razem prawie trzy lata. Był to czas, który wspominam jako dobry etap w moim życiu. Jest ona osobą godną zauważenia gdyż pracowała ekspresowo i efektywnie; zasada taka, że co masz zrobić jutro zrób dzisiaj. Projekty bardzo ładne ,stworzone z rozmysłem aby kuchnia czy łazienka były ładne i funkcjonalne. Super dogaduje się z klientem, miła ,kontaktowa jako projektant godna polecenia.

Ela, 52 lata, handlowiec

  Warning: foreach() argument must be of type array|object, string given in /home/dutkon/public_html/czasnaprojekt.pl/wp-content/themes/czasnaprojekt/onas.php on line 91